Svojsíkův závod 2

2. 5. 2013

Sraz:  sobota 4.5.2013  7:45 autobusové nádraží Stará Boleslav

Návrat: neděle 5.5.2013 cca v 14.30 opět na autobusák (v Úvalech nás vyzvedne paní Vinická, děkujeme)

Na sebe: kroj a vhodné oblečení dle počasí (pohodlné, nejlépe nepromokavé boty)

S sebou:

- ŽADNÉ JÍDLO, ale v batohu mít místo na společné jídlo, které nakoupí Miloš (s Tomášem)

- Peníze žádné nepotřebujete, stejně si nic kupovat nebudete moct, vše za vás zaplatíme ze střediska.

- Průkazku opravňující poloviční jízdné (tedy něco s fotkou a datem narození)

- Spacák, karimatka (karimatka záleží na vás zda si ji vezmete, spát budete někde v přírodě)

- Celta/plachta - kdo nemá, tak si v batohu ponechá místo a já mu ji v sobotu ráno půjčím z klubovny, doporučuji nějaký pevný provázek (prádelní šňůru), abyste celty případně mohli zavěsit.

- Hygiena, věci na spaní

- Ešus, lžíce

- 1,5 l nejlépe čisté vody (max. šťávy, žádné limonády)

- baterka