Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní přechod Brd

V sobotu 24.1.2015 se zúčastníme letošního ročníku Zimního přechodu Brd.
 
Sraz v sobotu 7:10 na autobusáku (odjezd v 7:22 bus 375)
Návrat sobota v 17:43 opět na autobusák 
 
S sebou: 
- průkazku do autobusu prokazující nárok na poloviční jízdé 
- 2x lístek za 27 CZK (doporučuji si opravdu koupit předem např. v Tabáku lístek a nekupovat si jej až u řidiče v autobuse, urychlíme tím náš nástup). Jeden lístek na cestu tam a druhý na cestu zpět.
- Vhodné oblečení dle počasí a teplou, ale pohodlnou obuv na chůzi. 
- Jídlo na celý den + pití (čaj v termosce)
- Skautský šátek
- Brděnky vyrobené na schůzce či doma. 
 
 
(Co je to Brděnka? - Každý by měl mít cca 5 a více svých Brděnek na výměnu (záleží, jak budete chtít měnit), případně můžete vyrobit dohromady za družinu a měnit družinově. Je to kartička, na které bude napsáno Zimní přechod Brd 2015 nebo alespoň nějaké zkrácená verze (např. Brdy 2015) a poté by tam měla být informace o vás - tedy např. Hadi Stará Boleslav.Jaký bude mít kartička tvar, barvu, zda bude plochá nebo 3D či z jakého materiálu bude, záleží na každém z vás. Dokonce to nemusí být kartička, ale například upečený a nazdobený perníček nebo prostě cokoliv, co bude splňovat podmínku označení Brdy 2015 a podpis s označením Stará Boleslav.  Případně můžete zkusit do Google obrázků dát vyhledat slovo Brděnka a uvidíte malou ukázku )
 
 
Fotky z minulého roku najdete zde: