Předtáborové informace

• Pokud někdo bude děti dopravovat na tábor individuálně z důvodu pozdějšího návratu z dovolené například, prosím, abyste nám o tom napsali.
  • Prosím každého, kdo doposud neodevzdal potvrzení od lékaře a kopii kartičky pojišťovny, aby tak učinil max. příští týden. Bez těchto dokumentů nemůžeme dítě na tábor převzít.
  • Prosím především maminky, zda by nám mohly upéct s sebou nějakou buchtu/bábovku, kterou bychom spořádali v první dny tábora k snídani a dát ji skautům do vlaku, u menších dětí je možné ji naložit v pátek spolu s kufry či ji také dát dětem do vlaku.

Skautky a skauti

• nakládání zavazadel v pátek 3.7.2015 v 17:00 hod u klubovny (počítáme s vaší pomocí při nakládání zavazadel a dalšího táborového vybavení)
  • odjezd na tábor v neděli 5.7.2015 sraz v 7:30 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi (s sebou podepsanou bezinfekčnost s aktuálním datem, svačinu a oběd, na sebe kroj)
  • příjezd z tábora v neděli 19.7.2015 v 15:53 na vlakové nádraží ve Staré Boleslavi. Hned poté vyzvednutí zavazadel u klubovny.

Benjamínci, Světlušky, Vlčata

• nakládání zavazadel v pátek 10.7.2015 v 17:00 hod u klubovny
  • odjezd na tábor v sobotu 11.7.2015 sraz v 7:30 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi (s sebou podepsanou bezinfekčnost s aktuálním datem, svačinu na cestu (oběd bude již v táboře), na sebe kroj nebo zelené střediskové triko)

Doporučený seznam věcí na tábor naleznete v záložce Mišmaš zde na webu. Též doporučujeme mít s sebou kapsář. Případné dotazy Vám zodpoví Vaši vedoucí.

Údolí Doubravky se nás už určitě těší!