Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední informace před táborem

26. 6. 2014

 Závěrečné informace před odjezdem na letošní skautský tábor. 

 
1) Odevzdání věcí
- veškeré věci sbalené ideálně do jednoho kufru ( klasický starý kufr se nejlépe vejde pod postel ve stanu a dá se v něm udržet poměrně pořádek oproti cestovní tašce, která je neskladná a nepřehledná. Zvlášť balte nejlépe jen spacák a karimatku - vše prosíme podepsat či nějak označit) odevzdejte prosím v pátek 11.7.2014 v 17:00 do klubovny

2) Odjezd na tábor
- společný odjezd na tábor bude v neděli 13.7.2014. z vlakového nádraží ve Staré Boleslavi. Sraz na nádraží v 7:20.  Pojedeme v kroji (pod něj ideálně střediskové zelené triko). S sebou na vlakové nádraží přineste dokumenty, které jste neodevzdali předem (potvrzení od lékaře, kopii kartičky pojišťovny, kopii očkovacího průkazu) a dále potvrzení o bezinfekčnosti s datem odjezdu a léky, které dítě bere. S sebou v malém batohu by děti měly mít svačinu na cestu, oběd a pití. Velice uvítáme, přibalíte-li do batůžku i doma upečenou buchtu či bábovku, které společně v prvních dnech tábora spořádáme.
 
3) Seznam věcí
- doporučený seznam věcí na tábor je vyvěšen na našem webu v kategorii Mišmaš,  Jede-li Vaše dítě na týden, množství věcí dle Vašeho uvážení upravte. 
 
4) Adresa
- Tábor staroboleslavských skautů u Horního mlýna, jméno, Chotěboř 583 01
 
5) Kontakty
Kristýna Menclová 723 856 623
Barbora Kolářová 724 362 606
Barbora Horáková 776 188 638
- během tábora se budeme snažit být na příjmu především v době poledního klidu (cca 13-14.30) a osobního volna (18.00 - 19.00)
 
6) Příjezd z tábora
Jede-li Vaše dítě na týden, dopravu zpět (případně tam) si řešíte individuálně. Pro co nejmenší narušení běhu tábora prosíme, aby "střídání stráží" probíhalo v neděli 20.7. odpoledne mezi 13 a 16 hodinou. Zároveň pokud to bude jen trochu možné prosíme, zda se můžete dohodnout na společné dopravě (tedy, že pro každé dítě nepřijede vlastní rodič, ale vyzvedne jej společný známý rodič).  
Příjezd z tábora 27.7.2014 bude opět na vlakové nádraží ve Staré Boleslavi v 15:53. Po příjezdu se rovnou z nádraží přesuňte prosím ke klubovně, kam na 16 hod přijede i auto s kufry a vybavením.
 
 
Pokud máte nějaký dotaz, na který jste zde nenašli odpověď, kontaktujte některou z vedoucích.
 
Snad se na tábor všichni těší tak jako my :)
 
 
PS: oslovené skautky a skauti, kteří pojedou na stavěčku (Barča Ch., Eliška, Patrik, Miloš, Petr B., Vojta, Martin, Tomáš Tol.) pokud ještě nepotvrdili svou účast na stavěčce, tak to neprodleně napraví. Odjezd na stavěčku bude v pátek 11.7. hned po odevzdání a naložení věcí.