Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování za Chotěboř

18. 6. 2015

Ve dnech 15. - 16..5. jsme připravovali tábořiště v Chotěboři na letní sezonu. Rozřezali, rozštípali a uklidili jsme hory dřeva vytěženého při podzimní záchraně stodoly, vysbírali klacky a kameny na louce, posekali kopřivy a vyřezali roští na okrajích louky, upravili a prohloubili odvodňovací strouhu za stodolou, opravili žlaby a díru ve střeše stodoly, hledali a nenašli vodoměrnou šachtu a uklidili ve stodole. Po práci jsme na louce hráli hry a u ohně povídali a zpívali. Děkujeme otcům, kteří pomohli nářadím, tvrdou prací i dopravou, děkujeme skautům, skautkám a přátelům střediska, kteří všichni makali jak diví, abychom si mohli užívat tábory na krásném tábořišti. Fotky jsou zde: http://skaut-starac.rajce.idnes.cz/Oprava_Chotebore.

Jména hrdinných bojovníků:

Bára Chmelová, Klára Předotová, Marta Slámová, Láďa Švarc, Matyáš Urbánek, Mojmír Urbánek, Tomáš Fridrich, Michal Řádek, Tomáš Tollinger, Kamil Tolllinger, Bára Horáková, Michal Šimek, Klára Šustrová, Pepa Štěrba, Štěpán Káně, Vojta Káně, Luboš Káně.