čtvrtek 24.4. ŠÁTKOVÝ DEN

- vezměte si do školy či práce kroj případně naše skautská zelená trička a k tomu šátek. Nebo alespoň ke svému běžnému oblečení připojte šátek a buďte hrdými skauty! - den patrona skautů sv. Jiřího

sobota 26.4. DEN ZEMĚ

- společně se Starobleslavským Klíčkem v jeho areálu. Mladší členové se spolu se svými rodiči mohou akce zůčastnit. Starší členy (skauti, skautky - případně starší vlčta) poprosíme o spolupráci a pomoc na stanovišti, v průběhu dne se zde půjde nějak vystřídat.

neděle 27.4. GEORGIADA

- tradiční akce Brandýských skautů. Samostatná účast bez naší organizace, stačí být ve 13:45 v Brandýse před skautským srubem a do 16 hod si užijete zábavné odpoledne plné her.

SKAUTKY A SKAUTI

prodloužený víkend (7) 8.-11.5. CHOTĚBOŘ

- potřebujeme natírat podsady a lehce připravit tábořiště, ale samozřejmě to nebude jen o práci. Akce pro skautky a skauty.

A co dál plánujeme?

Možná se zúčastníme 24.5. BB Regaty - tedy závodu lodí, který pořádá vodácké středisko Retra

A v termínu 13.-15.6. máme zamluvený Hrádek u Úštěka, kde jsme již v minulém roce byli.