Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce !!!

Sobota 3.3               Hra po městě

Neděle 25.3.            Tradiční vynášení zimy

Víkend 30.3. - 1.4.    Výprava

Sobota 21.4.            Georgiáda - pořádají Brandýští skauti, zvána je i veřejnost

Neděle 22.4.            Závod vlčat a světlušek

 Úterý 24.4.               Skautský den století = Šátkový den -Vyrazte na svatého Jiří do školy či do práce ozdobeni skautským šátkem. Na otázky kamarádů proč šátek a proč zrovna 24. 4., je snadná odpověď – vysvětlete jim, že slavíme 100 let a proč je to pro nás radostná událost. Mimo jiné bude i vysílání České televize v tento den patřit skautům, tak se nezapomeňte dívat!

 

Snad se nám podaří dotáhnout i další akce, které máme v plánu.... budem Vás dál informovat. Zatím si zapište výše uvedené. Těšíme se na velkou účast.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář